Om oss

NET er opptatt av å utføre sin rolle på et vis vi kan se tilbake på med tilfredshet. Vi skal være uhildet og bidra til å løse konflikter på best mulig vis for alle aktører i markedet.

NET tror at gode personlige relasjoner er viktig for å få dette til: - `Vi tenkte derfor det ville være fint for deg å få "møte" din kontaktperson her´.

Klikk på navnet og se hvem vi er.

Rune Fink  +47 951 98 187        rune.fink@net17025.com           
Susanne Dahlberg  +46 73 440 3924 susanne.dahlberg@net17025.com
Inger Semb  +47 916 62 209 inger.semb@net17025.com
Leif Karlsen  +47 922 68 696 leif.karlsen@net17025.com
Vetle Fink  +47 454 25 243 vetle.fink@net17025.com
Solveig Venheim  +47 481 14 409 solveig.venheim@net17025.com
Jan Erik Parr  +47 916 49 265 janerik.parr@net17025.com

Ønsker du å få Nyhetsbrev fra oss, registrer din mailadresse her.